Author

Başak Solmaz

Observed names: Basak Solmaz, Başak SOLMAZ, Solmaz, Başak
Institution: Selçuk University
Observed institution: Selçuk University
ORCID: 0000-0003-2157-7290
Observed ORCID: 0000-0003-2157-7290
OpenAlex ID: A5042525429
2013 · Başak Solmaz, Gökhan Tekin, et al. · DergiPark (Istanbul University) · 22
2018 · Başak SOLMAZ, Özlem DUĞAN · Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi · 14
2012 · Başak Solmaz, H. Nur Görkemli · DergiPark (Istanbul University) · 11
2012 · Başak Solmaz, H. Nur Görkemli · DOAJ (DOAJ: Directory of Open Access Journals) · 10
2012 · Başak Solmaz, Aynur Arslan, et al. · DOAJ (DOAJ: Directory of Open Access Journals) · 8
2010 · Erkan Akgöz, Başak Solmaz · DergiPark (Istanbul University) · 7
2006 · Başak Solmaz · DergiPark (Istanbul University) · 7
2013 · Başak Solmaz, R.Ayhan Yilmaz · DergiPark (Istanbul University) · 5
2019 · Hatice ÖZCAN, Başak SOLMAZ · Türkiye Mesleki ve Sosyal Bilimler Dergisi · 3
2019 · Başak Solmaz, Fatih Baritci · DOAJ (DOAJ: Directory of Open Access Journals) · 1
2019 · Başak SOLMAZ · Ankara Pegem Akademi Yayıncılık eBooks · 1
2012 · Başak Solmaz · DergiPark (Istanbul University) · 1
2006 · Başak Solmaz · DergiPark (Istanbul University) · 1
2026 · Büşra Akduman, Başak Solmaz · Medya ve Kültürel Çalışmalar Dergisi
2021 · Başak Solmaz, Fatmanur Binici Uygun, et al. · Elektronik Cumhuriyet İletişim Dergisi
2018 · Selvi, Özgür, Solmaz, Başak · Kırıkkale University Institutional Repository
Works count: 38
Citation count: 123
H-index: 7
I10-index: 4
Year
Topic
Type